Címlap Régebbi cikkek

    A Magyar Technikai és Tömegsportklubok Országos Szövetsége idén 20. alkalommal rendezte meg a Semmelweis Egyetem - Testnevelési és Sporttudományi Kar közreműködésével a "Mosolyt az Arcokra, Melegséget a Szívekbe" jótékonysági, karácsonyi gyermekprogramot. Sok éve már, hogy a Zámolyi Lövészklub és a Megyei Elnökség jóvoltából minden évben vendégül látják iskolánk tanulóit is.

    Az egész napos rendezvényen az „MTTOSZ Játékos Sorversenyét”, a „Suli virtus” országos döntőjét, és a „Karácsony Kupa” szabadidős serdülő légpuskás lövészek országos bajnokságát is megrendezik.

    A gyerekek egész napos ellátásban, ajándékozásban részesülnek a vidám, játékos, tömegsportos programban, neves művészek, zenészek, énekesek fellépésével. Kiemelkedő eredményt elért sportolókkal találkozhatnak: világ, olimpiai bajnokokkal és az év sportolóival.

    Köszönjük támogatóinknak, hogy ismét szép élményekkel ajándékozták meg tanulóinkat!

    A rendezvényről készült fotókat a Képtárban láthatják.