Címlap Decemberi programjaink

Tájékoztató a Csanádi Imre Általános Iskola 2012 december havi programjairól:

• December 15-én szombaton nem lesz tanítás, az iskola zárva tart. (December 8-án, a sportnapon ledolgoztuk.)
    • December 17-től (hétfőtől) a szülői munkaközösség jótékonysági vásárt rendez az előtérben. Ugyanezen a napon 15.00 órától a Németországból kapott használt ruhákból lehet válogatni a gyerekeknek és a felnőtteknek a földszinten a 2. osztály termében.
    • December 20-án (csütörtökön) 17.00 órától karácsonyi műsort adnak elő az iskola diákjai a Művelődési Házban, melyre minden kedves szülőt, nagyszülőt, családtagot szeretettel várunk! Ezen a napon nem lesz úszás.
    • A téli szünet előtti utolsó tanítási nap december 21. (péntek), 11.00 órától karácsonyi játszóház lesz az iskolában.
    • A téli szünet december 22-től január 2-ig tart.
    • A szünet utáni első tanítási nap 2013. január 3. csütörtök (B hét).
    • 2013-ban az úszás első időpontja: január 10. csütörtök.

Áldott, békés ünnepeket és boldog új évet kíván az iskola valamennyi diákja és dolgozója nevében:

Tamás Ferencné s.k.