Címlap Beíratás a 2013/2014. tanévre

FELHÍVÁS

az általános iskolákba történő beíratásra

Csanádi Imre Általános Iskola

8081 Zámoly, Kossuth u. 51.

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2013/2014. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:

2013. április 8. - 9. (hétfő, kedd)

8.00 órától 18.00 óráig

Tanköteles gyermekét a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára beíratni.

Az első évfolyamra történő beíratáskor a gyermek személyazonosítására alkalmas,

a gyermek nevére kiállított személyi azonosító és a lakcímet igazoló hatósági igazolványt

és az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást kell bemutatni.

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén a fenntartó hivatott a felülbírálati kérelmet elbírálni.

A Székesfehérvári Tankerület általános iskoláinak körzetes listája megtekinthető a http://www.fejerkozig.helyinfo.hu/gss/alpha honlapon.

Csanádi Imre Általános Iskola (8081 Zámoly; Kossuth u. 51.) – Zámoly község teljes közigazgatási területén