Címlap Tájékoztató a tankönyvosztásról

  Tájékoztató a tankönyvosztásról

   

  Az előző évek gyakorlatától eltérően változik a tankönyvellátás. Az idei tanévtől az egész országban a Könyvtárellátó Nonprofit Kft. végzi a tankönyvterjesztést. Ez a gyakorlatban azokat a szülőket érinti, akiknek fizetni kell a tankönyvekért. Ők július folyamán egy csekket fognak kapni, amely a tankönyvcsomag árát tartalmazza. A negyedik, hatodik, hetedik, nyolcadik, osztályban kapnak használt könyveket is  azok, akik ezt igényelték.

  Az első, második, harmadik és ötödik osztályban mindenki teljesen új könyveket kap. A befizetett csekket igazoló szelvényt kell majd a tankönyvosztásra hozni. Ott már semmiféle pénzforgalomra nem lesz lehetőség.  Az ingyenes tankönyvre jogosultak az előző évekhez hasonlóan kapják meg a könyveket.

  Kérjük, hogy az ingyenességre jogosító igazolásokat hozzák magukkal a tankönyvosztásra!

  A tankönyvosztás időpontjáról tájékozódhatnak az iskolában, a honlapunkon.