Címlap Tankönyvosztás 2014

  Tankönyvosztás:

   

  2014. augusztus 27-én (szerdán délelőtt) 8-tól 12 óráig, és

  augusztus 28-án (csütörtökön délután) 12-től 5 óráig


  • A tankönyvosztásra lehetőleg szülők is jöjjenek, mert a tankönyvcsomagok átvételét aláírásukkal igazolni kell!

  • Az ingyenes tankönyvre jogosult tanulók hozzák magukkal az ingyenességet igazoló iratokat: családi pótlék igazolást 3 vagy több gyermekről (bankszámla-kivonat, postai szelvény megfelel), orvosi igazolást, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről szóló határozatot. Fontos, hogy csak az kaphat ingyenesen tankönyvet, akinek igazolása 2014. október 1-jén érvényes!


  • A fizetős tanulók hozzák magukkal a befizetést igazoló szelvényt!

  Aki előzetesen be szeretné szerezni a borítókat, a tankönyvek száma, és mérete megtalálható itt.