Címlap Őszi játszóház

    Október 18-án rendeztük meg hagyományos őszi játszóházunkat. Nagy örömünkre elfogadta meghívásunkat az Őszidő Nyugdíjas Klub és a Kreatív Klub.

    Ezúton is köszönjük közreműködésüket és reméljük, hogy más alkalmakon is meglátogatnak bennünket!

    Több helyszínen készíthettek a gyerekek különböző tárgyakat. Bakkné Magdi néni óriási sikert aratott azzal, hogy megtanította a kicsiknek a kukoricamorzsolás "tudományát". A megtisztított termésből aztán Visiné Lidike segítségével csutkababák,  csuhébabák készültek.

    Filotásné Rózsika harisnyából varázsolt csodaszép virágokat a gyerekekkel, Filotás Melinda a papírfonást mutatta meg, Kovácsné  Erikával  ablakdíszeket készíthettek a gyerekek. A tanító nénikkel őszi termésekből készült egerek, kutyusok, lovacskák, malacok  népesítették be a képzeletbeli állatfarmot. Az osztályok dekorációjához  ablakdíszek, képek készültek, a nagyobbak  a tanár nénikkel, tanár bácsikkal töklámpásokat faragtak, aztán activity játékkal pihenték ki a nehéz munka fáradalmait.  Ez a nap egyaránt élményt jelentett kicsiknek, nagyoknak, felnőtteknek.
    7