Címlap FELHÍVÁS az általános iskolákba történő beíratásra

FELHÍVÁS

az általános iskolákba történő beíratásra

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2017/2018. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:

2017. április 20. (csütörtök)

8.00 órától 19.00 óráig

2017. április 21. (péntek)

8.00 órától 19.00 óráig

Tanköteles gyermekét a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára beíratni.

Az első évfolyamra történő beíratáskor a gyermek személyazonosítására alkalmas,

a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és a lakcímet igazoló hatósági igazolványt

és az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást kell bemutatni.

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén a fenntartó hivatott a felülbírálati kérelmet elbírálni.

A körzetek listája megtekinthető a http://www.kormanyhivatal.hu/hu/fejer/hirdetmenyek/fejer-megye-telepuleseinek-beiskolazasi-korzetei-2017-18-tanev honlapon.

ZÁMOLYI CSANÁDI IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA

(8081 Zámoly, Kossuth utca 51.)

Zámoly község teljes közigazgatási területe