Címlap Eredményeink

2011/2012. tanév

2010/2011. tanév

Pályázatok:

Az Alcoa-Köfém Kft. pályázatán díszfákat nyertünk, melyeket az iskola udvarán ültettünk el.

A pályázat kidolgozója: Parkánszki Istvánné

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Parkánszki Istvánné tanárnő a Munkaügyi Központ pályázatán egész napos látogatást nyert osztályának a pályaválasztási kiállításra.   A kirándulásra különbusz állt az osztály rendelkezésére.

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

A Köszönjük, Sió! Iskolatáska program célja volt, hogy a tanulók rajzaikkal segítsenek támogatást szerezni a szociálisan rászoruló gyerekeknek. Ennek eredményeként 3 rászoruló tanulónk kezdhette a tanévet új iskolatáskával , írószerekkel és Sió ajándékcsomaggal.

Köszönet tanulóinknak, akik rajzaikkal segítették a támogatás elnyerését:

Baranyai Barbara, Bordács Bence, Dezső Flóra, Dosztály Tamás, Einvachter Ferenc, Einvachter Fruzsina, Elek Edit, Erdélyi Ádám, Erdős Anett, Farkas Dániel, Filotás Bettina, Herczog Sára, Horváth Barbara, Juhász Anett, Kálmán Mihály, Kocsis Szabina, Komlósi Andrea, Komlósi Noémi, Kovács Georgina, Lakatos Dalma, Lakatos Roland, Marsi Lilla, Nagy Alexandra, Nánási Norbert, Palman László, Palman Viola, Pieber Tamás, Sárfi Aletta Flóra, Szabó Kitti, Szűcs Abigél, Takács Attila, Tóth Péter, Tóth Tibor

Felkészítő pedagógus: Csordásné Papp Ágnes

Tanulóink alkotásai megtekinthetők a www.koszonjuksio.hu weboldalon!