Címlap Köszöntő

Kedves Látogató!

Köszöntöm Önt / Téged iskolánk új honlapján.

Vajon miért látogatott, látogattál el hozzánk?

Talán Ön egy éppen óvodás gyermekének iskolát választó szülő és szeretne bővebben tájékozódni intézményünkről. Lehet, hogy Ön a már iskolába járó gyermekének iskolai életébe szeretne bepillantást nyerni, aktuális információkhoz jutni.

Előfordulhat, hogy Ön olyan látogató, aki csupán tájékozódni szeretne.

Lehet, hogy egykori vagy jelenlegi diákunk vagy, aki szívesen feleleveníti emlékeit, élményeit képtárunk képeit nézegetve vagy éppen hasznos cikkeket keresel.

Bármi is volt az indíték, jó helyen jár, jó helyen jársz!

Szeretnénk, ha megismernék iskolánkat, célkitűzéseinket, oktató - nevelő munkánk sajátosságait, tevékenységeink sokszínűségét.

Iskolánk működése a hagyományokon alapul, ugyanakkor folyamatos megújulásra, korszerűségre törekszünk pedagógiai tevékenységünk terén. Ebből szeretnénk ízelítőt nyújtani valamennyi kedves látogatónak.

Bízunk abban, hogy oldalaink mindenki számára új, hasznos információkkal szolgálnak.

Kellemes időtöltést kíván Önöknek / Nektek

az iskolavezetés

TÁMOP 3.1.7-11/2-1011-0591 A Csanádi Imre Általános iskola referencia-intézménnyé minősítése

KEOP 6.2.0./A/11-2011-0101 Komposztálással a környezettudatos magatartásért Zámolyon